Zimski pokal: mladi kajakaši so se na Bonifiki pomerili v duatlonu

Kajak kanu klub Žusterna je v nedeljo, 19. februarja 2023, organiziral tekmo Zimskega pokala za mlade kajakaše v duatlonu. Tekmovalci so se pomerili v teku na Atletskem stadionu Bonifika in v plavanju na bazenu na Bonifiki.

Uspešno so nastopili tudi člani Kajak kanu kluba Žusterna, ki se pospešeno pripravljajo na novo kajakaško sezono.

V kategoriji cicibank je skupno tretje mesto osvojila Iskra Skrt, tekmovala je še Emelin Skulić;
v kategoriji cicibanov sta nastopila Jan Plesničar in Rene Robin;
v kategoriji mlajših deklic je skupno prvo mesto osvojila Ajlin Skulić;
v kategoriji mlajših dečkov je skupno prvo mesto osvojil Luka Šuster, drugo mesto Jan Fidel, nastopila sta še Martin Zupančič in Luka Lozej;
v kategoriji starejših deklic je skupno drugo mesto osvojila Luna Jakulin, tretje mesto pa Ajda Bratkovič Žižek;
v kategoriji starejših dečkov je skupno drugo mesto osvojil Nejc Leskovec Kankaraš;
v kategoriji mladink je prvo mesto osvojila Zala Jakulin, skupno drugo mesto pa Eva Plesničar:
v kategoriji mladincev je nastopil Žan Bremec.

Naslednja tekma Zimskega pokala bo v soboto, 4. marca 2023 v Brežicah. Organizator tekme v poligonu je Kajak kanu klub Čatež.